Perşembe
Çok Bulutlu
17°C | 30°C
Cuma
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
17°C | 30°C
Cumartesi
Çok Bulutlu
18°C | 29°C

Başkanımız BEYDER Kadınlar günü etkinliğine katıldı...


Başkanımız BEYDER Kadınlar günü etkinliğine katıldı


Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz ve eşi Hacer Yılmaz hanımefendi ile birlikte Lapseki Belediyemize ait sahil sosyal tesislerinde BEYDER derneği düzenlenen ''Kadınlar Günü'' etkinliğine katıldı.


Lapseki BEYDER Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Erkan ve yönetim kurulu üyeleri programa katılanlara kapıda karanfil vererek bayanların günlerini kutladılar.


Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz "Beyçayırlılar birbirlerine çok bağlı bizde Beyçayırlıları seviyoruz benim eşimin anneannesi Beyçayırdan onun için sizlerle beraber olmaktan özellikle mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerine bizleri bu gün burada buluşturdukları için ayrıca teşekkür ediyorum gerçekten çok güzel bir program. Bu güne kadar derneğiniz ne program yapmış ise hep sizlerle beraber olamaya çalıştım ve olmaya da devam edeceğim hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.
Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz program sonunda BEYDER derneğine yaptığı katkılardan dolayı Lapseki'li iş adamı İzzet Kaya'ya plaket takdim etti.