Cumartesi
Sağanak Yağışlı
8°C | 16°C
Pazar
Çok Bulutlu
8°C | 16°C
Pazartesi
Yağışlı
8°C | 13°C

DÜNYA ROMANLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN.08.04.2018

''DÜNYA ROMANLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN''

Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz ve eşi Hacer Yılmaz, ''8 Nisan Dünya Romanlar Günü'' nedeniyle şen mahalle de düzenlenen programa katıldı.

Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz;'' Biz her şeyi görüyor ve biliyoruz, inşallah bu mahalleyi önümüzde ki dönem de bu dönem de olduğu gibi, her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. 
Evet bu mahallede yapılacak çok iş var, Bizler sizlere hizmet için her daim Kaymakamımız ile teşkilatlarımız ile bu mahalleye daha çok hizmet etmeye, çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü bu mahalle bu zamana kadar çok fazla hizmet görmedi alamadı. Bizde elimizden geldiği kadar sizler için çalışıyoruz. Sizlere müjdelerimiz olacak, emin olun ki çok şey yapmak istiyoruz. Bunları sizlere çok yakın zaman dabildireceğiz. SODEM diye sizlere hizmet edecek yeni bir kurum açılıyor. Bunun çalışmaları başladı. Ben sizlerin Dünya Roman Gününü kutluyorum. En kötü günümüz böyle olsun inşallah''

Programa İlçe Kaymakamımız Tahir Şahin, Ak Parti İlçe Başkanı Halil Özer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Burak Balık, Lapseki Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burhan Kaya, İl Genel Meclis Üyelerimiz Tayfun Sevim ve Hasan Engin katıldılar.

Copyrigt © 2016 Lapseki Belediyesi Resmi İnternet Sitesi ®