Pazartesi
Az Bulutlu
10°C | 27°C
Salı
Parçalı Bulutlu
11°C | 28°C
Çarşamba
Az Bulutlu
14°C | 30°C

Geleceğin Mucitleri Hünerlerini Sergiledi.10.05.2017

''Geleceğin Mucitleri Hünerlerini Sergiledi''

Lapseki Hüseyin Akif Terzioğlu Anadolu Lisesi öğrencileri ‘TÜBİTAK 2016-2017 Dönemi 4006 Bilim Fuarları’ da öğrencilerin bir birinden güzel yaptıkları projeler okul bahçesinde sergilendi.

Lapseki Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz, Hüseyin Akif Terzioğlu Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen sergideki eserleri Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz ve Okul Müdürü Abdullah Yavuz ile birlikte gezdi. 
Öğrencilerden yaptıkları projeler hakkında bilgi alan Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz, “Okul bahçesinde 20 gurup öğrencimizin yapmış olduğu TÜBİTAK’tan onaylı çalışmaların hepsini gördük bir birinden güzel eseri hep birlikte gezdik. Gerçekten birçok şeyi de öğrencilerimizden öğrendik. Aslında bu çalışmalardan dolayı öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve yöneticilerimizi hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Öğrencilerimiz yaptığı çalışmalarla yeni şeyler ortaya çıkarmışlar. Hepsi zamanla kullanılacak şeyler. Öğrencilerimize imkan verildiğinde bu tür çalışmaların ortaya çıktığını da görmüş olduk. Bu tür etkinlikleri devam ettirmemiz lazım diye düşünüyorum'' dedi.

Copyrigt © 2016 Lapseki Belediyesi Resmi İnternet Sitesi ®