Cumartesi
Sağanak Yağışlı
8°C | 16°C
Pazar
Çok Bulutlu
8°C | 16°C
Pazartesi
Yağışlı
8°C | 13°C

GÖNLÜMÜZ BİR, SOFRAMIZ BİR.01.06.2018

''GÖNLÜMÜZ BİR, SOFRAMIZ BİR''

Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ''GÖNLÜMÜZ BİR, SOFRAMIZ BİR'' adı altında düzenlenen iftar yemeğini katıldı.

Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz; ''Ramazan ayı vesilesi ile binlerce vatandaşımız ile aynı sofrada, aynı çorbayı yudumluyoruz, Rabbim birlik beraberliğimizi bozmasın inşallah.

Programa katılan Ak Parti Grup Başkanvekili'miz Sayın Bülent Turan ilçemiz ile ilgili açıklamalarda bulunarak;'' Tabi ki Lapseki bir tane değil 12 ilçemiz var 650 köyümüz var hepsine gideceğiz, hepsinde olacağız dedik. Takip ediyorsunuz bugün hastanemizi açtık. Hep beraber doktorumuzun hemşiremizin güler yüzle hizmet ettiği o özel hastanenin açılışına katıldık. Köprümüz devam ediyor. Hükümet konağımız bitti. Bir hafta on gün sonra inşallah açılışını yapacağız. Okullarımızı görüyorsunuz, yollarımızı görüyorsunuz, sahilimizi görüyorsunuz. Bazı konularda değişik sebeplerle çok kısa şekilde gecikse de doğal gaz gibi belediye inşaatı gibi hepsi yoluna girdi. Şimdiye kadar söyleyip de yapmadığımız hiçbir işimiz olmadı hamd olsun " dedi.

Copyrigt © 2016 Lapseki Belediyesi Resmi İnternet Sitesi ®