Perşembe
Çok Bulutlu
17°C | 30°C
Cuma
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
17°C | 30°C
Cumartesi
Çok Bulutlu
18°C | 29°C

İÇME SUYU ARITMA TESİSİ AÇILIŞIMIZI, MUHTEŞEM BİR TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRDİK.02.07.2017

''İÇME SUYU ARITMA TESİSİ AÇILIŞIMIZI, MUHTEŞEM BİR TÖRENLE GERÇEKLEŞTİRDİK''

32. Kiraz Festivalimiz kapsamında gerçekleştirdiğimiz ''İçme Suyu Arıtma Tesisi açılışımızı, Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Çanakkale Valimiz Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkanvekilimiz ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Lapseki Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz, AK Parti’li İlçe ve Belde Belediye Başkanları, daire müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirdik.

Açılış öncesi ''İçme Suyu Arıtma Tesisimizin'' çalışmalarının başından bugüne kadar olan sürecini anlatan bir video yayınlayarak vatandaşlarımızı bilgilendirdik.

Lapseki Belediyemiz tarafından bu yıl 32’nci kez düzenlenen Kiraz Festivalinin final etkinliği gerçekleştirildi. Kordonboyunda düzenlenen etkinliğine Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, Lapseki Belediye Başkanımız Eyüp Yılmaz, AK Parti’li İlçe ve Belde Belediye Başkanları, daire müdürleri ve çok sayıda Lapsekili vatandaş katıldı. Etkinlik, kiraz festivalinde dereceye giren ilk 3 yarışmacıya protokol üyeleri tarafından ödüllerinin takdim edilmesiyle başladı. Ardından açılış konuşmalarına geçildi. Açılış konuşmaların ardından kürsüye gelen Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, 15 Temmuz’un yıl dönümüne az bir süre kaldığını söyledi. İnşallah 15 Temmuz akşamı yeniden demokrasi meydanlarını dolduracağız''

Copyrigt © 2016 Lapseki Belediyesi Resmi İnternet Sitesi ®